Przejdź do treści

Oprawy oświetleniowe

48381 produktów
Lampa wisząca Zuma Line OMI 1196 CZARNY

Lampa wisząca Zuma Line OMI 1196 CZARNY

Zuma Line
899,00 zł
lunares.pl
Lampa sufitowa Zuma Line OMI 1188 CZARNY

Lampa sufitowa Zuma Line OMI 1188 CZARNY

Zuma Line
139,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line WAVE 5014 4 BIG /

Lampa wisząca Zuma Line WAVE 5014 4 BIG /

Zuma Line
799,00 zł
lunares.pl
Kinkiet Zuma Line HELIX 5015 czarno-biały 2 × E14 50 cm

Kinkiet Zuma Line HELIX 5015 czarno-biały 2 × E14 50 cm

Zuma Line
399,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line WAVE 5012 1 /

Lampa wisząca Zuma Line WAVE 5012 1 /

Zuma Line
399,00 zł
lunares.pl
Lampa Wisząca Zuma Line Wave 5013 2xE14 50 cm Czarna Białe Szkło

Lampa Wisząca Zuma Line Wave 5013 2xE14 50 cm Czarna Białe Szkło

Zuma Line
399,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line HELIX 5016 4 /

Lampa wisząca Zuma Line HELIX 5016 4 /

Zuma Line
799,00 zł
lunares.pl
Lampa sufitowa Zuma Line HEX RLX96474-1D ZŁOTA

Lampa sufitowa Zuma Line HEX RLX96474-1D ZŁOTA

Zuma Line
499,00 zł
lunares.pl
Żyrandol CONSTANTINOPLE P0567-16A-2GAC mosiądz i szkło, 16xG9, Ø 80 cm

Żyrandol CONSTANTINOPLE P0567-16A-2GAC mosiądz i szkło, 16xG9, Ø 80 cm

Zuma Line
2 999,00 zł
lunares.pl
Kinkiet Zuma Line CONSTANTINOPLE W0567-02A-B52G ZŁOTY

Kinkiet Zuma Line CONSTANTINOPLE W0567-02A-B52G ZŁOTY

Zuma Line
399,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line ALEXANDRIA P0556-01D-V7V7 ZŁOTA

Lampa wisząca Zuma Line ALEXANDRIA P0556-01D-V7V7 ZŁOTA

Zuma Line
399,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line DOLIA A8078-BK CZARNY MAT

Lampa wisząca Zuma Line DOLIA A8078-BK CZARNY MAT

Zuma Line
139,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line RESI A8162-3A czarna matowa/złota 3×E27 60 cm

Lampa wisząca Zuma Line RESI A8162-3A czarna matowa/złota 3×E27 60 cm

Zuma Line
249,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5006 czarna 3×E27 + 3×GU10

Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5006 czarna 3×E27 + 3×GU10

Zuma Line
1 099,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5004 3

Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5004 3

Zuma Line
719,00 zł
lunares.pl
Kinkiet Zuma Line PLANT 5002 czarny z kwietnikiem, szklane kule, 2xE14

Kinkiet Zuma Line PLANT 5002 czarny z kwietnikiem, szklane kule, 2xE14

Zuma Line
399,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line funkcją z kwietnika PLANT 3 -

Lampa wisząca Zuma Line funkcją z kwietnika PLANT 3 -

Zuma Line
979,00 zł
lunares.pl
Lampa sufitowa Zuma Line ORBIT 5008 3

Lampa sufitowa Zuma Line ORBIT 5008 3

Zuma Line
719,00 zł
lunares.pl
Kinkiet Zuma Line ORBIT 5001, biała kula na czarnym pręcie, E27 maks. 40 W, 55 x 16 x 18 cm

Kinkiet Zuma Line ORBIT 5001, biała kula na czarnym pręcie, E27 maks. 40 W, 55 x 16 x 18 cm

Zuma Line
259,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5007 6

Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5007 6

Zuma Line
1 099,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line PLANT 5003 1

Lampa wisząca Zuma Line PLANT 5003 1

Zuma Line
299,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5011 czarna 5xE27

Lampa wisząca Zuma Line ORBIT 5011 czarna 5xE27

Zuma Line
959,00 zł
lunares.pl
Plafon Zuma Line ORBIT 5009 czarny 5xE27 68 cm

Plafon Zuma Line ORBIT 5009 czarny 5xE27 68 cm

Zuma Line
959,00 zł
lunares.pl
Lampa wisząca Zuma Line PLANT 5555 SHELF CZARNA

Lampa wisząca Zuma Line PLANT 5555 SHELF CZARNA

Zuma Line
1 099,00 zł
lunares.pl