Przejdź do treści

Półki i regały

1953 produktów
Niska półka RHIO, czarna, falista Nova Nook Sale

Niska półka RHIO, czarna, falista Nova Nook

Nova Nook
1 602,55 zł 1 885,35 zł
lunares.pl
Półka niska PERLEN, biała, z uchwytami kulistymi Nova Nook Sale

Półka niska PERLEN, biała, z uchwytami kulistymi Nova Nook

Nova Nook
2 566,51 zł 3 019,42 zł
lunares.pl
Wysoka półka PERLEN, biała, z kulistymi wspornikami Nova Nook Sale

Wysoka półka PERLEN, biała, z kulistymi wspornikami Nova Nook

Nova Nook
3 848,10 zł 4 527,18 zł
lunares.pl
Regał ANSO, dąb „Baltic Storm” Nova Nook Sale

Regał ANSO, dąb „Baltic Storm” Nova Nook

Nova Nook
1 923,86 zł 2 263,37 zł
lunares.pl
Regał ANSO, dąb perłowy Nova Nook Sale

Regał ANSO, dąb perłowy Nova Nook

Nova Nook
1 923,86 zł 2 263,37 zł
lunares.pl
Niski regał ANGALIR, kolor kaszmirowy, zaokrąglony Nova Nook Sale

Niski regał ANGALIR, kolor kaszmirowy, zaokrąglony Nova Nook

Nova Nook
3 113,13 zł 3 662,50 zł
lunares.pl
Półka Moreno - MOR.061.03

Półka Moreno - MOR.061.03

Krysiak
522,00 zł
pademeble.pl
Półka QA-05 Lenart

Półka QA-05 Lenart

Lenart
319,00 zł
pademeble.pl
Regał Półka - LLS105B01

Regał Półka - LLS105B01

Vasagle & Songmics
437,07 zł
lunares.pl
Nowoczesny Regał - LGT051A61- złoty

Nowoczesny Regał - LGT051A61- złoty

Vasagle & Songmics
431,73 zł
lunares.pl
Regał VASAGLE LLS100B01 5 półek rustykalny brąz/czarny 39,6 × 30 × 154 cm

Regał VASAGLE LLS100B01 5 półek rustykalny brąz/czarny 39,6 × 30 × 154 cm

Vasagle & Songmics
223,87 zł
lunares.pl
Regał - LLS109B01V1

Regał - LLS109B01V1

Vasagle & Songmics
183,88 zł
lunares.pl
Regał narożny VASAGLE LGT810A01, 5 poziomów, szkło hartowane, złoty

Regał narożny VASAGLE LGT810A01, 5 poziomów, szkło hartowane, złoty

Vasagle & Songmics
247,85 zł
lunares.pl
Szafka RTV - LTV300B01V1

Szafka RTV - LTV300B01V1

Vasagle & Songmics
586,30 zł
lunares.pl
Zestaw 2 półek - LWS441B01

Zestaw 2 półek - LWS441B01

Vasagle & Songmics
71,95 zł
lunares.pl
Regał - LGT500A01

Regał - LGT500A01

Vasagle & Songmics
279,83 zł
lunares.pl
Półki 2szt - LLS831B01

Półki 2szt - LLS831B01

Vasagle & Songmics
82,62 zł
lunares.pl
Stojak na buty SONGMICS LBS13W bambusowy biały 3-poziomowy 70x26x55 cm

Stojak na buty SONGMICS LBS13W bambusowy biały 3-poziomowy 70x26x55 cm

Vasagle & Songmics
173,23 zł
lunares.pl
Regał Łazienkowy nad Toaletę - BTS002B01V1

Regał Łazienkowy nad Toaletę - BTS002B01V1

Vasagle & Songmics
277,17 zł
lunares.pl
Półki kuchenne x2 - KCS02NW

Półki kuchenne x2 - KCS02NW

Vasagle & Songmics
58,63 zł
lunares.pl
Regał szklany 4-poziomowy - LGT28G

Regał szklany 4-poziomowy - LGT28G

Vasagle & Songmics
205,20 zł
lunares.pl
Półka na buty JAKPOL z siedziskiem metalowa czarna 75x54 cm loft

Półka na buty JAKPOL z siedziskiem metalowa czarna 75x54 cm loft

JAKPOL
320,00 zł
lunares.pl
Regał Łazienkowy - LGR023W01

Regał Łazienkowy - LGR023W01

Vasagle & Songmics
170,57 zł
lunares.pl
Regał Łazienkowy - LGR23BK

Regał Łazienkowy - LGR23BK

Vasagle & Songmics
170,57 zł
lunares.pl